Koupě auta je vždy velkou finanční zátěží, notabene, když jde o nový vůz. Osobní modely jsou však často daleko levnější než například dodávky.

Pokud si budete chtít pořídit nějakou dobrou značku, můžete vás to vyjít i přes milion. A přitom je možné si dodávku normálně vypůjčit za daleko menší peníze.

Hodí se k mnoha příležitostem

Osobní vůz je k nezaplacení a jeden kousek má skoro každá rodina, nicméně se v něm mimo lidi a drobnější zvířectvo nedá převážet nic navíc. Jistě, nějaká menší zavazadla typu kufry ještě můžete do vozu nacpat, avšak almaru v něm nepřevezete, nemluvě o posteli či jiných větších kouscích nábytku.

A jednou za čas potřebuje větší auto každý. Když ne k převážení vnitřního vybavení domácnosti, tak k něčemu jinému. Většinou jde o jednorázové akce, jež se opakují maximálně několikrát ročně. Kvůli tomu ovšem kupovat dodávku je nesmysl. Daleko lepší pro vás bude, když si ji prostě půjčíte.

Kde se dodávku zapůjčit?

V případě, že nikdo z vašich známých dodávku nemá, je dobré zkusit štěstí u profesionálů, například u firmy Van2Go. Jedná se o firmu sídlící v české metropoli, která nabízí zájemcům možnost si mimo jiné zapůjčit i různé druhy dodávek. Není problém vybrat si jak některé z menších verzí, tak i velké auto, jenž se může směle rovnat se stěhovacím vozem.

Pronájem dodávky v Praze je samozřejmě finančně mnohem výhodnější, než koupě třeba i ojetého auta. A platí to i jak pro kratší, tak i pro delší dobu pronájmu.

Vozový park

Lákadlem výše zmíněné autopůjčovny nejsou pouze dobré ceny, ale rovněž i kvalitní vozový park. Všechna auta jsou novějšího data výroby a zároveň procházejí v pravidelných intervalech zevrubnou technickou kontrolou.

Díky tomu jsou dokonale bezpečná a pravděpodobnost, že by vám dodávka během jízdy kvůli technické závadě najednou vypověděla službu, je velice nízká.