Užitkové vozy, jako jsou dodávky, furgony, vany, minibusy, pickupy či přívěsy, jsou pro řadu podnikatelů nezbytností. Nákup nových je však mnohdy nad možnosti začínajícího podnikatele, nebo zbytečně vysokou investicí do začátku podnikání. Podobný problém řeší podnikatelé ve chvíli, kdy jejich business roste, potřebují další zaměstnance a s nimi i širší vozový park. Oblíbené jsou proto ojeté užitkové vozy spolehlivých značek a prověřeného dodavatele, jako je pražská společnost Vans Centre. 12 let na trhu a více než 15 000 prodaných vozů dělá z firmy skutečného experta na prodej ojetých užitkových vozů.

Nejžádanější užitkové automobily ihned k dodání

Tradičně nejžádanější značkou je Volkswagen Transporter. Oblíbená dodávka se hodí pro celou řadu podnikatelských aktivit. Je považována za univerzální užitkový vůz, který je oblíbený mezi dopravci, stavebníky, elektrikáři, servisními firmami, drobnými řemeslníky ze všech oblastí, ale rovněž mezi soukromými osobami, které si z jakýchkoliv důvodů chtějí pořídit dodávku – třeba kvůli svým sportovním či hobby aktivitám.

Mezi ojetými vozy jsou oblíbené vždy spíše kvalitnější a dražší značky. Zatímco na nový užitkový Mercedes začínající český podnikatel většinou nedosáhne, pokud kupuje starší vůz, rád si naopak kvalitní Mercedes Sprinterzvolí. Vans Centre jej má tradičně v širokém spektru modelů. Vybrat si jej tak můžete v podobě dobře vybavené pojízdné dílny, s výklopnou korbou, s automatickou převodovkou, i třeba jako minibus.

Nakonec nesmíme zapomenut na další, třetí spolehlivou značku. Iveco Daily bazar Vans Centre nabízí aktuálně třeba i jako chlaďák/mrazák, s plachtou, nebo zánovní 31místní Iveco Feniksbus.

Vans Centre – kompletní služby včetně financování

Prodejce Vans Centre nabízí podnikatelům i velice snadný přístup k financím na nákup automobilu. Je autorizovaným dealerem u leasingových společností MONETA Auto, sAutoleasing, Mercedes-Benz Financial, Raiffeisen Leasing a je schopen nabídnou úrokovou sazbu již od 3 %. Vozidlo do 600 000 lze pořídit bez dokládání příjmů a zahájit podnikání s vozem od Vans Centre tak může v podstatě každý.