V bytové architektuře se trendy neustále mění. Pokud prahnete po moderním interiéru, nejspíše se nevyhnete výměně některých kusů nábytku. Rozlučte se s mohutným nábytkem, který zbytečně zabírá místo, investujte raději do designové alternativy. Pozor si však dejte na to, aby vybavení dokonale ladilo, protože mít v jedné místnosti různá provedení by působilo spíše chaoticky.

Dávno jsou pryč doby, kdy dominantou obývacích pokojů byly velké obývací stěny, které zabíraly třetinu místnosti. Do popředí se prodral minimalismus, a tím pádem se od nábytku upouští. Spíše sáhněte po stylovém televizním stolku, na který umístíte nejen televizor, ale také třeba rámečky s fotografiemi.

Rohovou sedací soupravu si zamilujete

Jestliže v bytě, respektive domě bydlí více lidí, určitě myslete na dostatečně velké posezení. Rohová sedací souprava vás naprosto uspokojí, dokonce poskytne i místo na spaní pro hosty. Sehnat se totiž dají i rozkládací varianty. V případě, že máte velký obývací pokoj, zvolte klidně sedací soupravu ve tvaru písmene U. Co se barev týče, ty mohou být různé, ovšem velice žádané jsou šedé odstíny, které můžete sladit prakticky s jakýmkoliv nábytkem, klidně i pestrobarevným bytovým textilem. Fantazii se meze nekladou. Poraďte se třeba i s nějakým bytovým architektem.

Kde nábytek koupit?

Pokud tedy chcete proměnit obývací pokoj k nepoznání a investovat do nové sedací soupravy, konferenčního stolu, ale také menší obývací stěny, případně jen televizního stolku, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu Atan.cz. Zakoupíte zde nábytek do všech místností, tedy nemusí se jednat pouze o obývací pokoj, ale klidně i ložnici, pracovnu, chodbu a další. Nemusíte zajišťovat přepravu, protože vám e-shop doručí objednané zboží přímo domů.