Bez dárků se dnes neobejdeme. Představují ideální způsob, jak dát najevo, že si obdarovaného vážíme. Jeho práce, zájmu, nasazení, nebo jen toho, že tu pro nás je. Dárků si obdarovaní navíc velmi cení. Pamatují si, že na ně myslíme, uvědomují si naši náklonnost směrem k jejich osobě. A jaké dárky jsou dnes v kurzu?
Neotřelé dárky pro muže a ženy? Možná se budete divit, ale nejsou to laciné reklamní předměty, diáře, firemní tužky ani těžítka. Ale ani šperky a parfémy. Dnes letí dárky mnohem hodnotnější. Například investiční zlato. Krásně se třpytící, a především dobře odolávající inflaci. Zlato si v dlouhodobém měřítku drží svou cenu a jeho cena na trhu v podstatě neklesá. Vložením svých úspor do zlata je tak ochráníte před jejich znehodnocením.

Co darovat?

Třeba investiční zlaté slitky, jejichž cena začíná na 1500 korunách měsíčně. Další možnost představují neotřelé zlaté mince a medaile s různým zaměřením. Ty mohou darovat rodiče dětem, senioři vnukům, manželky mužům, bratři sestrám, kolegové, spolupracovníci i obce svým významným občanům. Spousta pozoruhodných realizací je k sehnání v Pražské mincovně. Originálně personifikovaných, tedy s různými rytinami.

Mince se jménem i znamením zvěrokruhu

Například si na minci můžete nechat vyrýt jméno obdarovaného. Portfolium renomovaného obchodníka s investičním zlatem obsahuje všechna jména českého i slovenského kalendáře. Stejně jako všechna znamení zvěrokruhu. Narozeniny a svátek tak získají naprosto novou dimenzi.

Zlaté mince pro každou příležitost

V nabídce ovšem jsou k mince k výročí svatby, narození dítěte a promoci. V tom případě doporučujeme nechat na minci vyrazit oslavencův titul. Jak vidíte, možností rozhodně není málo. Prohlédněte si nabídku e-shopu zlate-mince.cz a inspirujte se světem malých dárků velké hodnoty.